Konzultace a návrhy interiérů

Domů / Služby

Interiér na míru

Konzultace a návrhy interiérů

Služba konzultace je výchozím bodem pro proměnu vašeho interiéru a poskytne vám klíčové vhledy do možných úprav. Jak naplánovat budoucí kuchyni a kam v ní umístit elektrické zásuvky, jakou barvou vymalovat úzkou dlouhou chodbu či jaké vybrat osvětlení.. Nebo si nevíte rady s pokojíčkem pro dvě děti? Žádný problém, společně najdeme nejlepší řešení. Konzultace probíhají jak online, tak i přímo u Vás doma.

Na co se můžete těsit?

Konzultace 60 minut

Cena: 2500Kč

Konzultace bude výchozím bodem pro proměnu vašeho interiéru a pomůže vám pochopit, jaké změny můžete udělat. Jak naplánovat budoucí kuchyni a kam
v ní umístit elektrické zásuvky, jakou barvou vymalovat úzkou dlouhou chodbu. Nebo si nevíte rady s pokojíčkem pro dvě děti? Vše vám pomohu vyřešit. Konzultace probíhá telefonicky, on-line (Zoom atd.), nebo osobně v Plzni.

Konzultace s návštěvou

Cena: Individuálně

Jedná se o stejnou službu, jakou obsahuje služba Konzultace, s tím rozdílem, že osobně přijedu k vám kamkoliv.

Kontaktujte mě pro více informací
a individuální nacenění.

Konzultace + návrh + supervize

Cena: Individuálně

Proměnu vašeho interiéru vám mohu kompletně navrhnout.

Zároveň pokud nemáte kapacitu na následnou realizaci, objednávání produktů, komunikaci s dodavateli nebo nemáte kontakt na realizační firmy
a řemeslníky, či je nechcete oslovovat,
tak vám vše dokáži zajistit a koordinovat.
Od výmalby a tapetování, přes instalaci nábytku, až po zkrácení závěsů.

Výstupy

Co si z konzultací odnesete

Reference

Spokojení klienti

Děkujeme za návrh privátního wellness. Využití přírodních materiálů a promyšlené osvětlení vytváří oázu klidu a pohody. Funkční uspořádání wellness zóny, včetně sauny a odpočinkové části je zkrátka boží.

Celá recenze

Milan K.

Návrh privátního wellness

Nakonec stačilo poměrně málo a najednou je zboží více vidět a hlavně se lépe a více prodává. Díky za cenné rady a pomoc s realizací prodejny.

Celá recenze

Pavla Z.

Návrh optimalizace prodejních prostor

Petr nám pomohl s řešením dispozice a umístění osvětlení, elektrických zásuvek, nábytku a zařizovacích doplňků v rozestavěné novostavbě našeho rodinného domu. Efektivní využití prostoru a praktičnost. Skvělá práce!

Celá recenze

Pavla M.

Konzultace rozložení a ergonomie interiéru

Workshop mohu jedině doporučit. Skvělé nápady v příjemném prostředí s odbornou konzultací. Výsledkem je hlava plná inspirace a příjemně strávený čas v krásném prostředí v centru města.

Celá recenze

Alice H.

Účastnice workshopu

Jsem nadšená z proměny naší koupelny, která nyní kombinuje funkčnost a krásu. Velké díky za profesionální přístup a vynikající práci!

Celá recenze

Petra N.

Návrh koupelny

Ohromilo nás navržené barevné řešení pro interiér našeho rodinného domu. Každý pokoj nyní vyzařuje originální atmosférou a přitom celý dům působí harmonicky.

Celá recenze

Martina K

Konzultace výmalby a barevného řešení interiéru

Workshop u Petra nebyl jen kreativně stráveným příjemným večerem, ale díky jeho zkušenostem jsem odcházela s jasnější vizí, jak celý prostor pojmout. Pokud máte chuť něco ve svém interiéru změnit a nevíte, čím a jak začít, velmi doporučuji vyzkoušet Petrův workshop. Získáte zde spoustu praktických tipů a díky malému počtu účastníků i velmi profesionální individuální přístup.

Celá recenze

Markéta S.

Účastnice workshopu

Petr navrhl a zajistil realizaci proměny dětského pokoje pro naše děti. Vcítil se do jejich představ a tak je vše promyšlené, od barev až po nábytek, což vytvořilo veselé prostředí pro naše děti. A vlastně nejen pro ně. Celý proces, od návrhu po realizaci, byl hladký a profesionální. Děkujeme za vytvoření dokonalého prostoru, ve kterém mohou naše děti růst a hrát si.

Celá recenze

Stáňa V.

Návrh dětského pokoje

Od roku 2021 provozujeme terapeutické centrum a jelikož jsme chtěli pro nás i naše klienty bezpečný prostor, požádala jsem Petra Šlejmara o návrh a realizaci interiéru. Každý den nám někdo z klientů pochválí, jak příjemná, klidná a bezpečná atmosféra zde byla vytvořena. Důkazem je i to, že se s Petrem připravujeme druhý terapeutický prostor a já se na něj moc těším, protože vím že bude stejně úžasný jako ten první.

Celá recenze

Renata K.

Majitelka terapeutického centra

Konzultace 60 minut

Konzultace s návštěvou

Konzultace + návrh + supervize

Navigace

Voucher objednávka

Dárkový poukaz

Darujte dárkový poukaz na všechny mé služby.