Komerční design

Domů / Služby

Interiér na míru

Komerční design

Prodejny, showroomy, kanceláře, ordinace, wellness.

⁃ Koncepce a návrh ideální prodejní plochy tak, aby měla maximální komerční
potenciál.
⁃ Zútulnění komerčních prostor, aby se zákazníci cítili dobře v duchu
well-being
⁃ Zatraktivnění a navození pocitu, že je „cool“ zde být a nakupovat

Od konzultace jednoduchých a funkčních optimalizací po komplexní realizaci.

Reference

Spokojení klienti

Děkujeme za návrh privátního wellness. Využití přírodních materiálů a promyšlené osvětlení vytváří oázu klidu a pohody. Funkční uspořádání wellness zóny, včetně sauny a odpočinkové části je zkrátka boží.

Celá recenze

Milan K.

Návrh privátního wellness

Nakonec stačilo poměrně málo a najednou je zboží více vidět a hlavně se lépe a více prodává. Díky za cenné rady a pomoc s realizací prodejny.

Celá recenze

Pavla Z.

Návrh optimalizace prodejních prostor

Petr nám pomohl s řešením dispozice a umístění osvětlení, elektrických zásuvek, nábytku a zařizovacích doplňků v rozestavěné novostavbě našeho rodinného domu. Efektivní využití prostoru a praktičnost. Skvělá práce!

Celá recenze

Pavla M.

Konzultace rozložení a ergonomie interiéru

Workshop mohu jedině doporučit. Skvělé nápady v příjemném prostředí s odbornou konzultací. Výsledkem je hlava plná inspirace a příjemně strávený čas v krásném prostředí v centru města.

Celá recenze

Alice H.

Účastnice workshopu

Jsem nadšená z proměny naší koupelny, která nyní kombinuje funkčnost a krásu. Velké díky za profesionální přístup a vynikající práci!

Celá recenze

Petra N.

Návrh koupelny

Ohromilo nás navržené barevné řešení pro interiér našeho rodinného domu. Každý pokoj nyní vyzařuje originální atmosférou a přitom celý dům působí harmonicky.

Celá recenze

Martina K

Konzultace výmalby a barevného řešení interiéru

Workshop u Petra nebyl jen kreativně stráveným příjemným večerem, ale díky jeho zkušenostem jsem odcházela s jasnější vizí, jak celý prostor pojmout. Pokud máte chuť něco ve svém interiéru změnit a nevíte, čím a jak začít, velmi doporučuji vyzkoušet Petrův workshop. Získáte zde spoustu praktických tipů a díky malému počtu účastníků i velmi profesionální individuální přístup.

Celá recenze

Markéta S.

Účastnice workshopu

Petr navrhl a zajistil realizaci proměny dětského pokoje pro naše děti. Vcítil se do jejich představ a tak je vše promyšlené, od barev až po nábytek, což vytvořilo veselé prostředí pro naše děti. A vlastně nejen pro ně. Celý proces, od návrhu po realizaci, byl hladký a profesionální. Děkujeme za vytvoření dokonalého prostoru, ve kterém mohou naše děti růst a hrát si.

Celá recenze

Stáňa V.

Návrh dětského pokoje

Od roku 2021 provozujeme terapeutické centrum a jelikož jsme chtěli pro nás i naše klienty bezpečný prostor, požádala jsem Petra Šlejmara o návrh a realizaci interiéru. Každý den nám někdo z klientů pochválí, jak příjemná, klidná a bezpečná atmosféra zde byla vytvořena. Důkazem je i to, že se s Petrem připravujeme druhý terapeutický prostor a já se na něj moc těším, protože vím že bude stejně úžasný jako ten první.

Celá recenze

Renata K.

Majitelka terapeutického centra

Komerční design

Navigace

Voucher objednávka

Dárkový poukaz

Darujte dárkový poukaz na všechny mé služby.